Privaatsuspoliitika

Privaatsuseeskiri

Käesolev privaatsuseeskiri annab teavet meie privaatsuspoliitika kohta selle veebisaidi kasutamisel.

Austame täielikult Teie privaatsust ja me ei kogu ilma Teie loata Teie personaalset informatsiooni. Teie poolt vabatahtlikult edastatud personaalset informatsiooni töödeldakse isikukaitseandmete seadusest lähtudes.

Me ei kogu sellel veebisaidil Teie isikuandmeid, välja arvatud juhul, kui Te olete info vabatahtlikult edastanud (näiteks meile e-kirja saates).

Veebisaidi külastamise kohta käivat statistilist informatsiooni salvestatakse Google Analytics’it kasutades, mis aitab parandada veebisaidi kasutatavust. Teavet ei kasutata Teie isiku kindlaks tegemiseks. Salvestatakse järgnevad andmed:

  • veebiserveri aadress
  • domeeninimi
  • veebileht, mida külastasite vahetult enne meie veebilehele jõudmist
  • veebilehe külastust hõlmav statistika (millistel lehekülgedel viibitakse ning milliseid dokumente alla laaditakse)
  • kasutusel olev veebibrauser.

Meie veebisait kasutab küpsiseid. 

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait saadab ja salvestab Teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui Te veebisaiti külastate. Veebisaidile tagasi tulles saadab lehitseja serverile küpsise tagasi, mis võimaldab veebisaidil Teie arvuti ja eelistused meelde jätta. Küpsiste eesmärgiks on anda Teile parim võimalik kasutuskogemus. Rohkem infot küpsiste ja selle kohta, kuidas neid hallata ja kustutada, leiab veebiaadressilt www.aboutcookies.org.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Küpsiseid kasutatakse meie veebisaidil selleks, et jätta meelde:

kas Te olete meiepoolse küpsiste kasutamisega sellel veebisaidil juba nõustunud või mitte;

Google Maps’i küpsis, mis salvestab elektroonilise kaardi kasutamise;

Google Analytics’i küpsised, mille abil kogutakse teavet ning esitatakse saitide kasutusstatistikat.

Google Analytics

Meie veebileht kasutab Google Analytics’i küpsiseid. Nende abil tagatakse Teile parem sirvimiskogemus. Rohkem informatsiooni Google Analytics’i teenusepakkuja reeglite kohta leiab siit.

Kui Te ei soovi, et informatsioon Teie tegevuse kohta meie veebilehel oleks kättesaadav Google Analytics’ile, peaksite Te aktiviseerima Google Analytics Opt-out Browser Add-on sisestustööriista. See blokeering teavitab Google Analytics JavaScript’i (ga.js), et antud külastuse andmeid ei ole vaja saata Google Analytics’ile.

Kuidas küpsised välja lülitada?

Võite küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Loe lähemalt veebiaadressil:  www.aboutcookies.org. Võite kustutada kõik juba Teie arvutis olevad küpsised ning enamikku veebilehitsejaist saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui veebisaiti külastate, ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi toimida.