Aspöck on Euroopa juhtiv valgustussüsteemide tootja. Ettevõte on keskendunud maksimaalsete nõudmiste täitmisele juba üle 40 aasta. Usaldage igat tüüpi veoautohaagiste valgustuse turuliidrit. Aspöck on terviklahenduste pakkuja ja süsteemitarnija. Uudsed LED-hübriidlahendused esindavad haagiste turu olulist trendi – suurema tõhususe ja ohutuse tagamiseks meie teedel.

Haagised: Aspöcki kontsern on aastaid arendanud edukalt autohaagiste valgustus- ja juhtmestiku lahendusi. Uuendusliku tehnoloogia ja funktsionaalsete kujunduste abil toodetakse lambid, mis vastavad homsetele nõudmistele. Ohutus suure nähtavuse kaudu on veose, autojuhtide ja liikluse jälgimise jaoks äärmiselt oluline.

Põllumajanduse ja iseliikuvad masinad: Aspöck saab vastuse kõikjal, kus on vaja funktsionaalset disaini ja usaldusväärset tehnoloogiat – ja tal on olnud vastuseid juba 40 aastat! Meie kliendispetsiifiliste toodete arv kasvab pidevalt. Ühelt poolt investeerib Aspöck arendusjõude meie modulaarse tootevaliku laiendamisse ja teiselt poolt kliendispetsiifiliste lampide arendamisse põllumajandussektoris. Hästi disainitud ja funktsionaalselt optimeeritud lambid heidavad teie tööle suurepärase valguse.

Varuosad ja tarvikud: Aspöcki veoautode ja haagiste valgustite varuosade tootevalikut eristab kõrge kvaliteet ja funktsionaalne ohutus. Need omadused on teinud Aspöckist ühe juhtiva originaalseadmete tootja.
Varuosade valikus pole mitte ainult ulatuslik tulede ja tulede komponentide pakkumine, vaid ka nendega seotud pistikühendused ja arvukad lisatarbed.