BlackTech – õhkpadjad on Samco Autotechnik GmbH kaubamärk, mis on tarbesõidukite ja tööstuslike varuosade tootja ja edasimüüja, aga ka originaalseadmete tootja (OEM) ja tarbesõidukite järelturu tarnija. Samco toodab ulatuslikku varuosade sortimenti ja arendab paljude aastate jooksul ülemaailmse hankimise kaudu kulutõhusaid tootmiskohti. Tarnijate valik on piiratud DIN-ISO sertifikaadiga ja äärmiselt kogenud tootjatega. Pidevalt keskendudes kulutõhusale ja samal ajal kvaliteetsele toodangule, vastab Samco tuntud tootjate ja tarnijate nõudmistele ning on ennast tõestanud järelturu juhtiva pakkujana.

Samco ei tegutse mitte ainult tootja ja kaubandusettevõttena, vaid on ka ainus tarnijate Euroopa agentuur. Tootja ja hulgimüüjana mängib Samco turul juhtivat rolli ning ühendab tootja teadmised hulgimüüja teenustele orienteeritud võrguga.

Töötajate tehniline oskusteave ja kõrge teenindus eristavad Samcot kui üht juhtivat pakkujat turul. Selle silmapaistva positsiooniga pakub Samco oma klientidele 360-kraadist teenust alates tootearendusest ja tootmisest kuni kohapealse kohaletoimetamiseni Saksamaal. Seda on juba üle 25 aasta tehtud.