Fleetguardi filtrid on osa ettevõttest Cummins Filtration, mis on maailmas juhtiv diiselmootorite, jõuülekannete ja tööstuslike rakenduste OEM- ja järelturul kasutatavate filtreerimislahenduste osas, sealhulgas mootorites, mille töömaht on 3–100 liitrit.

Cummins Filtration on juhtiv diisel – ja gaasimootoriga põllutööstuste filtreerimistoodete ülemaailmne disainer ja tootja. Fleetguard üritab pidevalt eristada meie tootepakkumisi tehnoloogia ja kvaliteedi kaudu, et hõlmata veelgi mitmesuguseid rakendusi, sealhulgas traktoreid, pritsimehi, tuulehaagiseid ja kombaine.

Pole tähtis, kui vastupidav on teie töökeskkond, kaitsevad Cummins Filtration tooted teie ehitusvahendeid. Uusima tehnoloogia rakendamisel tagavad meie filtrid teie diiselmootorite kõrge jõudluse ja kaitse igal töökohal. Cummins Filtreerimistooted hõlmavad suurt hulka rakendusi sealhulgas kraanad, ekskavaatorid, kahveltõstukid, traktorid, tarbesõidukid, maanteevälised traktorid jne.

Cummins Filtration pakub laias valikus kvaliteetseid tooteid diiselvedurite segmendis, kus ohutus on kõigi klientide jaoks prioriteet.

Cummins Filtration pakub tehnoloogiliselt täiustatud filtreerimistooteid ja – teenuseid kõigile laevade diiselseadmete rakendustele. Meie tooted, nagu näiteks Sea Pro FH240 seeria, on meresertifikaadiga ning vastavad maksimaalsele jõudlusele ja kaitsele, et tagada maksimaalne tööaeg.

Nafta- ja gaasiettevõte on ainulaadne ning klientidel on karmid nõudmised: 24-tunnised tööpäevad, katkematu teeninduse nõuded, minimaalne tööaeg ja kauged töökohad. Aeg on raha ja keegi ei tea seda rohkem kui nafta ja gaasi klient. Fleetguardi tooted pakuvad tõelist väärtust, kuna nafta- ja gaasitarbijad seda nõuavad. Väärtuslike investeeringute kaitsmine nafta- ja gaasiturul on teie äriedu jaoks ülioluline.

Cummins Filtration on maanteede filtreerimistoodete ja -teenuste turuliider, kes on spetsialiseerunud meie filtrite kujundamisel ja tootmisel uusima tehnoloogia väljatöötamisele ja rakendamisele. Ükskõik, kas sõidate raskete, keskmise suurusega või väikeste veokitega, on meil olemas vajalik kaitse.

Cummins Filtration tooted on loodud kvaliteetsete ja suure jõudlusega tehnika jaoks.