FRITEC on pidurite tootmisega tegelev ettevõte, kellel on autoturul üle 30-aastane kogemus. FRITEC on välja töötanud maailmatasemel tooted ja meil on organisatsiooniline struktuur, mis võimaldab neil välja töötada uusi tehnoloogiaid tootmiseks.

FRITEC alustas tootmist 1977. aastal, mille põhieesmärk oli kavandamine, arendamine ja tootmine autotööstusele ja tööstuslikele rakendustele, mis põhines peamiselt probleemide lahendamisel ning pidurituru vajaduste ja nõudmiste rahuldamisel. Aastate jooksul on FRITEC omandanud ulatusliku kogemuse kõige täiuslikuma tootevaliku kavandamisel ja tootmisel, mis on parandanud sõidukite ja masinate pidurdustingimusi kogu maailmas.

Kvaliteet, tehnilised lahendused, kogemus ja professionaalne suhtumine on aidanud kaasa kasvule ja turuliidrile. FRITEC on pühendunud kõrgete kvaliteedistandarditega kõrgtehnoloogiliste toodete tootmisele, pakkudes klientidele parimat klienditeenindust, tehnilist tuge ja pidevat koolitust.

KERAAMIKA HD
* Keraamiline koostis veoautodele, bussidele ja keerukatele rakendustele.
* Ühtlane jõudlus ekstreemsetes tingimustes
* HD esmaklassilised ketaspiduriklotsid pakuvad teile paremat hõõrdejõudlust ja pikka kasutusiga, kuna need on valmistatud toorainest, näiteks aramiidist ja keraamilistest kiududest, kvaliteetsest grafiidist, vaikudest ja muust. See preparaat talub kõrgeid temperatuure, mida leidub enamikes rasketes rakendustes.