Tugijalad, spindlitoed, varurataste alused, mitmekesised seadmed haagiste jaoks. Nimi haacon tähistab silmapaistvat kvaliteeti Saksa keskmise suurusega ettevõtete segmendis ja tõhusat müügijärgset teenindust.

See on põhjus, miks sõidukitootjad on aastakümneid oma haagiste jaoks haaconist usaldusväärseid komponente kasutanud.

Haaconi alumiiniumist AX tugijalad – teie sõiduki oluline kaalu kokkuhoid! Teie jaoks tähendab väiksem sõiduki kaal suuremat lasti koormust ja väiksemat kütusekulu. Mõlemal juhul on Haacon alati õige valik.

Haacon – kaubanduslikud sõidukiosad, millele võite toetuda. Oleme keskmise suurusega ja sõltumatu ettevõte, kus töötab 150 töötajat. Oleme Miltenbergi / Wertheimi piirkonnas oluline tööandja ja peakontor asub Freudenbergis – Collenbergis (Südspessart).

Haacon on üks juhtivaid inseneriettevõtteid, millel on suurepärased eriotstarbelised tootmisosakonnad. Seda tõstab esile meie tõstetehnoloogia kompetents. Nende meeskond koondab asjatundlikkust, kvaliteeti, kõrgtehnoloogiat ja tõhusust, et luua innovaatilisi lahendusi paljudele rakendusaladele või erinõuetele.

Haaconi eesmärk on pakkuda kõigile meie töötajatele kõrgetasemelist koolitust ja koolitust. See kehtib nii akadeemilise kui ka mitteakadeemilise taustaga inimeste kohta.

Haacon parandab pidevalt meie töötajate töötingimusi ning töö- ja eraelu tasakaalu tingimusi meie ettevõtte ruumides. Oleme täiesti teadlikud, kui oluline on tõhusalt töötada oma töövahendite ja loodusvaradega. Haacon pakub oma töötajatele tulemuspõhist ja sobiva edukusega keskmisest kõrgemat tasustamissüsteemi. See kehtib nende põhisissetuleku, tulevaste boonusskeemide ja ettevõtete pensioniskeemide kohta.