HELLA Group arendab ja toodab valgustus- ja elektroonikakomponente ning -süsteeme ning on tehnoloogiajuhina autotööstuse ja järelturu oluline partner juba enam kui sada aastat. HELLA grupi äritegevust võib jagada kolmeks segmendiks, mis kokku moodustavad ettevõtte tasakaalustatud äriportfelli. HELLA koondab oma autotööstuses valgustusseadmete ja elektrooniliste komponentide ning süsteemide arendamise, tootmise ja turustamise nii sõidukitootjatele kui ka teistele tarnijatele. HELLA keskendub pidevalt autotööstuse peamiste megatrendide – keskkond, ohutus ja mugavus. Samal ajal arendab, toodab ja turustab HELLA järelturu segmendis tooteid iseseisvale järelturule ja garaažidele.

HELLA erirakenduste segment teenindab sihtrühmi alates ehitusmasinate tootjatest kuni paadiehitajate kuni omavalitsuste ja energiatarnijateni, pakkudes neile uuenduslikke valgustus- ja elektroonikaseadmeid.

HELLA võime pakkuda tehnoloogia protsesside ja kvaliteetse oskusteabe süstemaatilist ülekandmist ja sobivat kohandamist otse autotööstuses on aluseks ettevõtte erakordsele konkurentsivõimele kulude ja kõrge uuenduste osas.