Jurid® on esmaklassiline bränd ning üks originaalseadmete ja järelturutoodete ülemaailmseid liidreid. Bränd on silma paistnud juba üle 100 aasta juhtivate tehniliste uuenduste alal. Tänapäeval on Jurid® tipptasemel sünonüüm ja jätkuv pühendumus tuleviku pidurduslahenduste väljatöötamisele.

Selle tulemusel on Jurid® loomulikult muutunud eelistatud valikuks originaalseadmete tarnimisel ja usaldusväärne nimi pidurdamisel. Tõepoolest, Jurid® pakub maailma juhtivatele tootjatele ja järelturule esmaklassilisi piduriosasid. Brändi pühendumus maksimaalse täpsuse saavutamisele on püüdlus täiuslikkuse poole, kus kogemus on näidanud, et parimad tulemused on saadud tihedas koostöös.

Tõsine pühendumus teadusuuringutele ja innovatsioonile, innukas inseneriteadus ja toodete äärmiselt põhjalik testimine katserajatiste laborites tagavad kõik toodete ohutuse ja töökindluse. Täpsus on meie töö keskmes. Jurid®-is teavad nad ühte asja: kvaliteet on detailides. Sellepärast on Jurid® pühendunud kõigile sõidukitele mõeldud toodete ja teenuste pakkumisele eesmärgiga aidata teil tõhusalt, kasumlikult ja mis kõige tähtsam – ohutult töötada kõikides tingimustes. Nii valite Jurid® valimisel täpsuse.