Kleen-Flo Tumbler Industries on Kanada ettevõte, mille ajalugu hõlmab 3 riiki, 3 peamist organisatsiooni ja üle 70 aasta. Montreali põlemiskommunikatsiooni korporatsioon, J.A. Suurbritannia Baltimore’i, Marylandi ja Burmah Castroli trummellaborilaborid on kõik kaasa aidanud Kleen-Flo-i olemasolule ja järkjärgulisele kasvule.

Põlemiskommunikatsiooni korporatsioon asutati Montrealis 1939. aastal. Organisatsioon oli teerajaja nii majapidamises kui ka tööstuses kasutatava kütteõli töötlemisel, esimese viie tegevusaasta jooksul töödeldi üle miljardi gallonit. “Vedel Kleen-Flo kütteõli konditsioneer” oli ettevõtte esimene toode, mis pälvis kiiresti kütuse turustajate ja nende klientide nõusoleku.

Kleen-Flo diislikütuse konditsioneer on tänapäevalgi saadaval ning ulatuslike teadusuuringute ja arendustegevuse kaudu on see saanud mootorsõidukitööstuses ja raskeveokite tööstuses alustalaks. Just see pühendumus teadusuuringutele võimaldas Kleen-Floil luua maailma esimese gaasitoru antifriisi.

Kleen-Flo tooteid kasutatakse kogu maailmas, laialt levinud Põhja-Ameerikas, Vahemeres, Aafrikas, Indias, Uus-Meremaal, Aasias ja Lääne-Indias. Kleen-Flo Poolas asuv tehas on turustanud Ida-Euroopa turge. Alates ühe toote tagasihoidlikust algusest on Kleen-Flo rida kasvanud üle 200 ja kasvab klientide vajaduste muutumisel veelgi. Täna omavad ja haldavad Kleen-Flo Tumbler Industries, mille peakontor asub suuremas Toronto piirkonnas, oma töötajatele, kes on tuleviku suhtes tähelepanelikud ja tunnevad minevikku uhkelt.