Knorr-Bremse on maailma juhtiv tarbesõidukite piduri- ja juhtimissüsteemide tootja ning varustab kõiki maailma juhtivaid tarbesõidukite tootjaid. Tarbesõidukite Knorr-Bremse süsteemide teenuste valik põhineb esinduslikel tehnoloogiatel: pneumaatika, mehaanika, elektroonika ja komplektne juhtimistehnika. Sõltumata sellest, kas räägitakse jõuülekandest, suruõhu tootmisest, pidurdamisest ja šassii juhtimisest või rattapidurdusest, võib kõigis süsteemides leida üksikute tehnoloogiate elemente.

Ligikaudu 29 000 töötajat pühendavad Knorr-Bremse klientidele ja partneritele kogu oma teadmise ja kire – enam kui 100 asukohas ja enam kui 30 riigis üle maailma. 2018. aastal teenis kontsern kahe jagunemisega 6,6 miljardit eurot.

Knorr-Bremse jätkab tööd iga päev, et säilitada meie positsioon Saksamaa ühe edukaima tööstuskontsernina. Tarbesõidukite süsteemide divisjon pakub oma klientidele pidurisüsteeme veoautodele, bussidele, haagistele ja põllumajandustehnikale.

Šassiisüsteemide sektoris on Knorr-Bremse juhtiv elektrooniliste juhtimis-, juhiabi- ja õhuvarustussüsteemide tootja. Muud tootevaldkonnad hõlmavad roolisüsteeme, jõuülekandega seotud süsteeme ja diiselmootorite vibratsioonikiibreid.