MAHLE on juhtiv rahvusvaheline arenduspartner ja autotööstuse tarnija ning tuleviku liikuvuse teerajaja ja tehnoloogia edasiviija.

MAHLE optimeerib pidevalt sisepõlemismootorit, edendades alternatiivsete kütuste kasutamist ja pannes aluse e-mobiilsuse laialdaseks aktsepteerimiseks ja kasutuselevõtmiseks kogu maailmas.

Lähtudes laiast kompetentsist süsteemide alal, mis koosneb mootorisüsteemidest ja nende komponentidest, filtreerimisest ja soojusjuhtimisest, käsitletakse kontserni tooteportfellis kõiki olulisi jõuseadme ja kliimaseadmete tehnoloogiaga seotud probleeme.

Tänu oma teadmistele elektriliste ja elektrooniliste komponentide ning süsteemide alal saab MAHLE pakkuda ka integreeritud süsteemilahendusi e-mobiilsuse jaoks.

MAHLE tooteid paigaldatakse vähemalt igas teises sõidukis kogu maailmas. Aastakümnete jooksul on MAHLE komponente ja süsteeme kasutatud ka maailma võistlusradadel ja maastikul – statsionaarsetes rakendustes, liikuvate masinate, raudteetranspordi ja ka mererakenduste jaoks