Master Power uurib, arendab ja toodab aktiivselt turboülelaadureid, mis sisaldavad arenenud tehnoloogiat. Ettevõte asutati 1966. aastal São Marcos linnas, Rio Grande do Suli osariigis (RS), ja ta hoiab oma asutaja Nelson Borghetti poolt propageeritud kultuuri ja väärtusi toodete ja teenuste kvaliteedi olulisuse osas.

Pidevates püüdlustes pakkuda oma klientidele alternatiive, on ettevõtte tegevus alates 1970. aastatest olnud suunatud turbosüsteemide kasutamisele mootori töö parandamiseks.

Uute turgude vallutamine ja Master Poweri kaubamärgi loomine tähendas, et tootmisvõimsus pidi laienema. Täna rahuldab ettevõte mitmesuguseid turu vajadusi, pakkudes kõrgtehnoloogilisi turboülelaadureid auto-, tööstus- ja meretööstusele ning säilitades pideva arengu eriprojektides.

Master Poweril on 12 000 m² suurune tehas São Marcos, mis on Rio Grande do Suli osariigi mägipiirkonnas oluline autokeskus. Tehas hõlmab osakondi, mis on pühendatud teadus- ja arendustegevusele, valamisele, töötlemisele, montaažile ja saatmisele. Autotehnika osakond paistab silma paindlikkuse ja paindlikkusega projektide väljatöötamisel, mis pakuvad igale kliendile konkreetseid tehnoloogilisi lahendusi.

Master Power püüab olla turboülelaadurite järelturu esirinnas ja saavutada märkimisväärne osa autotootjate tarneturust. Seda kaubamärki tunnustatakse kui maailma kõige tõhusamate ja kõige usaldusväärsemate turboülelaadurite tootmist ning see on ohutu ja nauditava sõidu lahenduste tehnoloogilises esirinnas.

Põhimõtted ja väärtused
• tehnoloogia, kvaliteet ja pidev innovatsioon.
• Ühine ja pühendunud oma partneritele.
• Austus, vastutus ja eetika.
• Eelised, tehnilised ja müügitoed klientidele.
• Ressursside optimeerimine ja ratsionaalne kasutamineMaster.