Spetsiaalsete tööstusharude tarbesõidukite tootjate globaalne tarnija, millel on lai valik järelturulahendusi alates ajamitest kuni pidurisüsteemideni.

Meritor, mille peakorter asub Michiganis Troy’s, on tarbesõidukite ja tööstusturgude juhtiv ülekande-, liikuvuse, pidurdus- ja järelturulahenduste tarnija. Pikaajalise kogemusega uuenduslike toodete väljatöötamisel, mis pakuvad suurepärast jõudlust, tõhusust ja usaldusväärsust, on meie meeskond oma ala spetsialistid.

Meritor on maailma suurim sõltumatu raskeveokite telgede tootja, mis pakub laia valikut sõidukeid, sealhulgas liinivedu, maanteel sõitmine, eriala ja riigikaitse.

Meie ulatuslik teljeportfell sisaldab ees- ja mittevedavaid telgi, aga ka üksikuid, tandem- ja kolmepoolseid tagatelgi Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Euroopa ja Aasia Vaikse ookeani turgudele.

Meritor on tarbesõidukite tööstuses nii suuruse kui ka võimete poolest globaalne pidurdusliider, pakkudes veoautode, haagiste, busside ja busside pidurisüsteeme.

Meritoriga saavad ettevõtted mastaabisäästu ja neil on modulaarsed kujundused, mis on toodetud meie kohandatud protsesside abil. Meie tooted pakuvad olulisi eeliseid võrreldes teiste tootjatega näiteks:
• Suurem tugevus, pikem eluiga ja parem võimsustihedus
• Parem kvaliteet, järjepidevus ja töökindlus
• Moodulfunktsiooni paindlikkus