Meie äri aluseks on mootori jahutus- ja kliimaseadmete pakkumine rahvusvahelistele autotööstustele ning kohandatud jahutuskomponentide, süsteemide ja moodulite pakkumine taastuvenergia ja tööstussegmentidele.

Nissensi toote – ja teenusepakkumine kannab endas kogemuste, oskusteabe, innovatsiooni ja paindlikkuse kaubamärki, mis kinnitab meie pühendumust pakkuda erinevust klientidele kogu maailmas. Klientide esikohale seadmine kujundab Nissensi ambitsiooni olla eelistatav tarnija juhtivatele hulgimüüjatele, rahvusvaheliste autotööstusturgude ning taastuvenergia ja tööstussegmentide juhtivatele hulgimüüjatele, kontsernidele ja originaalseadmete tootjatele.

Erinevuse saavutamine kajastab meie võimet ühendada Nissensi ettevõttes palju erinevaid tugevusi ja võimalusi ning ühendada need tugevaks ja atraktiivseks väärtusepakkumiseks, mis vastab klientide väljakutsetele ja mitmekülgsetele ootustele.

Nissensi tõestatud edu erinevuse pakkumisel klientidele tähendab kasvavat äri, ülemaailmset laienemist ja kasvavat turuosa. Kõiges, mida Nissens teeb, keskenduvad nad erinevuse saavutamisele – nii klientidele kui töötajatele.

Hoolimata klientide ja töötajate austamisest kogu maailmas, arendab ja tugevdab Nissens meie jalajälge ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse valdkonnas.