Kongsbergi autotööstuse suruõhuühendused, mida turustatakse kaubamärgi all Raufoss Couplings ™, vastavad kõikidele pidurisüsteemide kehtivatele standarditele ning on konstrueeritud ja optimeeritud minimaalse rõhukao saavutamiseks ning kestvaks ja vastupidavaks temperatuurist sõltumatuks tihendusfunktsiooniks.

Tootmine on täielikult automatiseeritud ja kvaliteedikontroll kõigis tööetappides, et pakkuda meie kliendile kulutõhusaid lahendusi kõrgeimate ohutusnõuetega rakenduste jaoks.

Raufoss Couplings ™ -i kasutades saavad kliendid valida terviklike süsteemide vahel, mis põhinevad suruvate torude ühendustel ja modulaarsel ehitusplokkide süsteemil. Kommertsveokite segmendi täielikke pidurisüsteeme võib pakkuda lai valik torustandardeid ja ehituses kasutatavaid rakendusi.

Kongsberg Automotive’i spetsialistide meeskond pakub võtmekonto teenindust ja tehnilist tuge, et saavutada üksikklientidele täielikult optimeeritud ja kulutõhusad süsteemilahendused.

Kongsberg Automotive’i arusaam funktsioonist koos ainulaadsete materjalide ja valmistamisoskustega loob uusi ja innovaatilisi tooteid, aidates veelgi kaasa meie klientide jätkuvale edusammudele üha konkurentsitihedamal turul.