SAF-HOLLAND S.A, mille peakorter asub Luxembourgis, on suurim tarbesõidukite turu sõltumatu noteeritud tarnija Euroopas ja on esindatud enamikul maailma turgudel. Kahe piirkondliku meistri – SAF Euroopas ja Hollandi USA – ühinemine 2006. aasta detsembris oli mõlema ettevõtte ühine samm rahvusvahelistele kasvuturgudele. Täna on kontsern üks väheseid veoautode ja haagiste tööstuses tegutsevaid tarnijaid, kes on enamikul turgudel maailmas rahvusvaheliselt positsioneeritud. Ettevõtte käive oli 2018. aastal umbes 1 300,6 miljonit eurot ja selles töötab enam kui 4 400 töötajat ning see on üks juhtivamaid šassiiga seotud süsteemide ja komponentide tootjaid ja tarnijaid peamiselt haagiste ja poolhaagiste, aga ka veoautode ja busside jaoks. Praegu tegutseb kontsern kuuel mandril.

Tootevalik hõlmab telje- ja vedrustussüsteeme, sadulrattaid, tihvte ja maandumisvahendeid ning neid turustatakse kaubamärkide SAF, HOLLAND, Neway, KLL, Corpco, V.ORLANDI ja YORK all.

SAF-HOLLAND müüb oma tooteid kuuele mandrile originaalseadmete tootjatele (OEM) ning teeb tihedat koostööd autopargi haldajate ja kaubavedudega tegelevate ettevõtetega. Arendustarnijana hindavad ettevõtet samamoodi originaalseadmete tootjad kui ka autopargi haldajad, keda toetame tegevuskulude minimeerimisel oma uuenduste ja teenuspakettidega.

Oleme kõigi oma tootekategooriate hulgas kolme parima tarnija seas kogu maailmas ja kavatseme selle turupositsiooni laiendamist jätkata. Oma ideede ja arengutega toetame pidevat tooteinnovatsiooni. Seejuures keskendume oma klientide fookuspunktidele: ohutusele, tõhususele ja kaalu vähendamisele ning keskkonnasõbralikkusele.

Meie kerged ehituslahendused võimaldavad märkimisväärset kaalu kokkuhoidu ja aitavad märkimisväärselt kaasa autojuhi / haagise. kombinatsiooni süsinikdioksiidi heitkoguste vähenemisele. Ettevõte pakub eripädevust – nii arenduses kui tootmises – väikesemahulises tootmises ja spetsiaalsõidukite individuaalsete lahenduste rakendustehnoloogias.

Järelturu ettevõte tarnib varuosi Original Equipment Service (OES).