Esindatuna nii globaalsetel kui ka Türgi kohalikel turgudel on Seger paljudes autotööstuses silmapaistvate kaubamärkide esimene valik usaldusväärsuses. Seger Horns tarnib oma tooteid paljudele originaalseadmete tootjatele nagu Renault, Isuzu, Audi, Honda, Mercedes-Benz, Volkswagen, Tesla, Nissan, Ford, Dacia, BMC, Karsan, JCB, Iveco, Temsa, Otokar, DAF, Cukurova, Erkunt, Hidromek, Tumosan, Turk Tractor, Taral, Bozok Tractor, Hars Tractor ning mootorrattatootjatele nagu India Motorcyle, Bigdog, Victory ja Polaris.

Seger pasunad on maailmas kõige eelistatumate signaalitootjate hulgas ning on Türgis esikohal, Euroopas kolmandal kohal ja üks kümnest suurimast signaalitootjast maailmaturul.

Seger Horns, kes jälgib tähelepanelikult ja pidevalt pasunate uusimaid arenguid ja uuendusi, annab oma panuse globaalsesse autotööstusesse, pakkudes kasutajasõbralikke tooteid, mis on loodud omaenda teadus- ja arendustegevuse laborites. Meie teadus- ja arendustegevuse inseneride välja töötatud uued tooted on maailmaturul laialt tunnustatud.