TRW on originaalse tootja OE kvaliteediga autode varuosade tootja maailmas juhtiv. Nende pidurisüsteemid, rooli- ja vedrustusosad, tarbesõidukite komponendid ja hooldusvahendid on legendaarsed oma tehnilise kvaliteedi ja uuendusliku disaini poolest.

Juba enam kui 100 aasta jooksul on TRW loonud kvaliteedinäitajad, toonud turule uuendusi ja loonud ohutuse ja vastupidavuse maine.

Tasakaalustades kogemuste tarkuse ja teedrajava vaimu, kaasasündinud mõistmise tipptasemel uurimisega, suudab TRW nüüd pakkuda erakordselt laia valikut tooteid ja teenuseid, mis on ülemaailmselt tunnustatud.

Meie pika ajaloo vaatamisväärsusi on palju. 1908. aastal valmistati legendaarsele Ford Model T-le esimesed puitrattad, kakskümmend aastat hiljem lõime aga ettevõttele parkimispidurid. 1939. aastaks olid TRW insener-standardvarustuses hüdraulilised pidurisüsteemid ja 1952. aastal kavandas TRW Chrysler New Yorkeri integreeritud roolivõimendi.

60ndatel ja 70ndatel genereeris TRW tohutu hulga täiustatud ohutusele keskendunud tooteid, sealhulgas elektrooniliselt juhitavat mitteblokeeruvat pidurisüsteemi (ABS) ning roolivõimendit ja hammasratast.

21. sajandil on TRW saavutused ja uuendused kajastanud üha keerukamat autotööstust, kus on tehtud arvukalt ohutuse, jõudluse ja tõhususega seotud edusamme, kasutades täiel määral ära uusimaid materjale, elektroonikat ja tarkvara. Täna on TRW autotehnoloogia ülemaailmne liider, kes toodab ühte suurimat aktiivsete ja passiivsete ohutustoodete valikut alates tööstuses esimesest sõiduraja hoidmise süsteemist kuni parimate trummelpiduriteni välja. Homseid sõidukeid kujundab jätkuvalt meie teedrajav eetos ja kultuuripärand.