Oleme olnud turul alates 1979. aastast, arendades pidevalt oma tootmisprotsesse ja pakutavaid tooteid. Kasutame uusimat kaasaegset tehnoloogiat tööstuses, et saaksime pakkuda uuenduslikke lahendusi autovalgustusele. Me ühendame innovatsiooni keskkonnateadlikkusega, uutele suundumustele tähelepanu pööramisega ja klientide vajaduste põhjaliku analüüsiga.

Ettevõte asub Poolas Godzikowice. Seal töötab meie kogenud ja pidevalt arenev meeskond WAŚ-toodete kallal, mida on ka välisturgudel aastaid hinnatud.

Hoolides WAŚ pakutavate toodete kõrgeima kvaliteediga, lähtume tootmisprotsessis uuenduslikest meetoditest ja parima kvaliteediga materjalidest. WAŚ-i käsutuses on moodsaim masinapark ja oma fotomeetriline labor, mis võimaldab kontrollida iga toodetud lambi parameetreid.

Arvukad eristused ja auhinnad, näiteks kuusteist Poznańi rahvusvahelisel automessil korraldatud kuldmedalit ja meie viimased auhinnad: Poola III vabariigi 25. aastapäeva ettevõte ja 2015. aasta kuldne tarbija Choice Medal annavad tunnistust meie innovaatilisusest ja konkurentsivõimest.

WAŚ-s valitseb sõbralik, perekondlik õhkkond. Soodustades pidevat ja dünaamilist kasvu, hoiame siiski traditsioonilisi ja ajatuid väärtusi. Vaatamata tugevale positsioonile turul, täiustame oma tootevalikut pidevalt, kasutades uusi tehnoloogiaid ja investeerides oma töötajate oskustesse ja teadmistesse.