VDL Weweler-Colaert on juhtiv veoautode, haagiste ja busside vedrustuse osade ja kvaliteetsete šassiikomponentide tootja ja tarnija maailmas. VDL Weweler-Colaert on autotööstuse turul tunnustatud ülemaailmne mängija ja järelturul Euroopa turuliider, traditsiooniliselt leht- ja paraboolvedrude tootja ja tarnija. Viimase 130 aasta jooksul on Wewelerist saanud tehnoloogia liider vedrustussüsteemide ja komponentide projekteerimisel, arendamisel ja tootmisel, mis annavad maanteetranspordi ja autotööstusele lisaväärtust.

ISO sertifitseeritud tootmisrajatised Poperinge’is (Belgias) ja Apeldoornis (Holland) on kõrgelt automatiseeritud keskkonnad, milles robootika mängib olulist rolli kulutõhusas ja usaldusväärses tootmises. Meie tootmistehased võimaldavad meil vastavalt klientide nõudmistele tarnida kas väikeseid või suuri partiisid. Selle protsessi kõik sammud on suunatud optimaalse töökindluse saavutamisele ja tootele, mis annab maksimaalse efektiivsuse, selle asemel et pakkuda turul kõige odavamaid vedrusid.

Nende kontseptsiooni põhiosa koosneb kolmest elemendist: kõrge kvaliteedi- ja teenuste tase, lai valik ja kiire tarnimine, kusjuures dünaamilised tehnilised turustusvõimalused pakuvad terviklikku teenust ja paindlikke lahendusi. Maailma suurim varu, umbes 3500 tonni, mis on jaotatud enam kui 3000 tüüpi vedrudele ja on kohandatav igasuguste kaubamärkidega, võimaldab meil tarnida 24 tunni jooksul.