Kongsberg Automotive pakub maailmatasemel sõidukitööstusele maailmatasemel tooteid, mille tooted suurendavad sõiduelamust, muutes selle ohutumaks, mugavamaks ja säästlikumaks Kongsberg Automotive’il on tugev ärikultuur ja selgelt määratletud väärtused.

Alates sellest, kui Kongsberg Automotive tootis esimesed komponendid 1957. aastal, on Kongsberg Automotive’i lugu olnud jätkusuutliku äri loomine kõigi vastuolude vastu. Enam kui 60 aastat hiljem kirjutavad üle 11 500 töötaja kogu maailmas uusi peatükke.

Kongsberg Automotive teeb iga päev ühe globaalse meeskonnana kõvasti tööd, et pakkuda maailmatasemel sõidukitööstusele maailmatasemel tooteid. Meie ettevõtte lugu on põhimõtteliselt lugu tavalistest inimestest, kes loovad erakorralise ettevõtte. Kongsberg Automotive’i kõige olulisem osa on viis, kuidas Kongsbergi töötajad on seadnud ühised eesmärgid isiklikest ees.

Ja need eesmärgid on olnud ambitsioonikad. Kongsberg Automotive väärtused on olnud meie saavutuste aluseks ja jätkavad ettevõtte edasist kandmist ka tulevikus.