LAGO on 60-aastase kogemusega silmapaistev ja tunnustatud veoautode ja haagiste lisaseadmete tootja tööriistakastidena, poritiibadena, tulekustutite kastid koos teiste täiendavate toodetega.

Aastad 1996–2005 on olnud LAGO jaoks üliolulised aastad, et haarata kinni muudatustest tööstussõidukite kere turul. Lisaks tavapärasele metallitöötlusele lisab ettevõte oma portfooliosse termoplastiliste materjalide muundamise võimalused, jäädvustades muutuva konteksti esimesed signaalid. Tutvustatakse rotatsioonvormimist, millele järgneb peatselt survevalu, laiendades otsustavalt ettevõtte kogemust, tehnoloogiapotentsiaali ja tootevalikut. Lisaks on ettevõte pideva ja visadusega optimeerimisvalmiduse huvides kasutusele võtnud täielikult automatiseeritud töötlemise.

2016. aastal algatatakse sisemine ümberkorraldamine Lean-meetodite rakendamise kaudu mõtlemises ja protsessides, mille eesmärk on tõhususe parandamine. Olge valmis ja valmis juba toimuvate tuleviku väljakutsete jaoks, suurendage paindlikkust, täpsustage täpsust ja lisage dünaamikat planeerimis- ja käitamisprotseduurides.