BPW Groupi omanike hallatava ettevõtte võimaldab PE maailma ekspertidel kõiki tarbesõidukeid meie toodetega optimaalselt ja ohutult remontida. Hulgimüüjad ja töökojad on kindlad nii meie teenuses kui ka meie remondile orienteeritud tootepakkumises.

1947. aastal asutatud ja asutajaliikmete hallatav firma PE on üks juhtivaid tootjaid iseseisvas järelturul. PE kaubamärk on rahvusvaheliselt registreeritud alates 1979. aastast.

Põhjalik ja kiiresti kasvav kaubanduslik varuosade tootevalik on välja töötatud ettevõtte enda rajatistes ning see põhineb kõrgetel ohutus-, kvaliteedi- ja tootmisstandarditel. Vabade ja seotud töökodade nõudmine usaldab PE-i töökojale suunatud tooteid, et tagada haagiste ja tarbesõidukite täiuslik remont.

PE-kaubanduspartnerite rahvusvaheline võrk tagab PE-de varuosade kättesaadavuse nii usaldusväärselt kui ka kiiresti, kus iganes neid vajatakse. BPW Groupi sõltumatu ettevõttena keskendub PE ettevõtte pikaajaliste eesmärkide strateegilisele elluviimisele lühikese otsustusviisiga, tugeva juhtimismeeskonna ja muutustele avatud töötajatega.